Kinnisvaralaen

Hupoteeklaen.ee meeskond ja omanikud omavad pikaajalist kogemust panganduses, ettevõtete finantsosakondades ning rahvusvahelistes rahandusorganisatsioonides. Kõige sagedamini pöörduvad kliendid meie poole järgmiste soovidega:

MEIE EELISED:

– Kinnisvaralaenu saamine Hupoteeklaen.ee — Vastame Teile 1. tööpäeva jooksul laenutaotluse -läbivaatamise hetkest ( eeldusel, et laenutaotlus on täidetud õigesti).
– Laen kinnisvara tagatisel võimaldab Teil lihtsalt ja kiiresti saada täiendavaid vahendeid ja laenu kasutamiseks ei seata mingeid piiranguid.
– Pakume laenu nii juba soetatud kinnisvarale kui ka soetatavale kinnisvarale.
– Soovitav on juba eelnevalt omada kinnistu kohta hindamisakti, vajadusel võivad akti teha ka meie spetsialistid.
– Meie pakume laenu nii era- kui juriidilistele isikutele.

Hupoteeklaenu tingimused:

– Laenusumma suurus algab alates 1000 eur.
– Laenu periood on 1 kuni 20 aastat;
– Intress alates 1% kuus, fikseeritud;
– Maksegraafik koostatakse iga kliendiga individuaalselt.
– Vajadusel teostame tagatisvara hindamist ise.
– Maksimaalne krediidi kulukuse määr (KKM) on 48%.
– Laenusumma kuni 70 % tagatisvara turuväärtusest.
– Võimalik valida erinevate laenu tagasimakse graafikute vahel:

1) Ainult intressi tasumine — igakuiselt tuleb tasuda intress, laenusumma tasutakse viimase maksuga.
2) Annuiteetmakse — makse, mille puhul Laenusaaja poolt iga kuu Laenuandjale tasumisele kuuluv makse (Laenusumma tagasimakse ja Intress makse kokku) on kuni tagastamise lõpptähtpäevani võrdne.
3) Mõni teine kokkuleppeline maksegraafik.

Taotlemiseks vajalikud dokumendid:

– Laenutaotlus;
– Laenutaotleja isikut tõendav dokument (pass või ID-kaart);
– Tagatisvara hindamisakt, mis on aktsepteeritud kinnisvara hindamisbüroo poolt;
– Tõend, et ei omata üürivõrgnevust;
– Tagatisvara omandiõiguse tekkimise aluseks olev dokument (ostu- müügileping, pärimistunnistus, kinkeleping vms);
– Laenutaotleja viimase 6 kuu pangaarve väljavõte;
– Abikaasa isikut tõendav dokument.

Laenu kasutamise võimalused

Teie ema korteris paneelmajas pole tehtud põhjalikku remonti ajast kui olite laps. Ometi vajaks välja vahetamist aknad, põrandad, kogu vannitoa sisustus. Te soovite ema aidata. Remondiks vajalikku 14 000 eurot pole teil korraga võtta ja Eestist asuvast pangast laenu ei saa. Samas, tehtava investeeringu eest pisut pikema aja jooksul igakuiste osadena tasuda tundub igati mõistlik. Lahenduseks on remondilaen selle korteri tagatisel.

Käisite sõpradega eelmisel talvel Kanaaridel puhkamas ja üürisite seal korterit. Selgus, et korterite hinnad polegi üle mõistuse kallid ja teil tekkis mõte osta mitme pere peale korter, et käia tihedamalt päikest nautimas. Paraku välismaal asuva kinnisvara soetamiseks Eesti pankadest niisama lihtsalt laenu ei saa ja välismaa pangad ei anna ka laenu, kui ostjate tulud asuvad Eestis. Üheks lahenduseks on Eestis asuva kinnisvara tagatisel laenu võtmine ja edaspidi puhkate Kanaaridel juba oma kodus.

Teie laps on just lõpetanud suurepäraste tulemustega gümnaasiumi ja tahaks minna 3 aastaks Edinburghi ülikooli. Õppemaks on õnneks Euroopa Liidu kodanikele väga soodne, kuid elamise rentimiseks ja igapäevasteks kuludeks läheb lähiajal vaja tuhandeid eurosid. Lapse tuleviku kindlustamiseks sai kõrvale pandud päris korralik summa, kuid sellise unistuse teoks tegemine vajab lisaraha. Lahenduseks on kindel tulevikuinvesteering – kinnisvara tagatisel võetav laen, mille lisakulud on jagatud aastate peale.

click fraud detection